About Us

ExperiPent is a five-member vocal group from Chomutov (CZE) which was founded in 2016 by Pavel Zmatlo who is also an artistic leader of a group. ExperiPent has been part of various concerts in the Czech republic and abroad. Group focuses mainly on performing of non-artificial music (jazz, pop, etc.) but it doesn’t avoid pieces from area of artificial music.

Pavel Zmátlo, Lucie Soukupová, Aleš Horák, Eva Rohnová and Martin Soják – these all form Vocal group ExperiPent!

22 hours ago

ExperiPent

Uff! Ten čas ale letí,.. člověk se nestihl pořádně ohřát a zima už nám pomalu klepe na dveře.
Než však zakončíme letošní sezónu několika vánočními koncerty, čeká nás ještě několik důležitých koncertů v listopadu. To bychom ale nebyli Experipentální, kdybychom na tyto koncerty nepřipravili něco speciálního!
Proto jsme se o víkendu, velice soustředění, vydali soustředit do našeho oblíbeného horského hotelu na Svahové a pořádně jsme se na nadcházející koncerty vytunili! Jak? Ano, tušíte správně! Na následujících koncertech si nás budete moci poslechnout s naší novou zvukovou technikou. A i když jsme během soustředění zjistili, že nyní máme víc kabelů (a taky kil, díky kuchařskému umění paní Langové) než písní, věříme, že to bude pořádně experipentální! Tak neváhejte a dorazte 15.11. do Chomutova na koncert ExperiPent & Matěj Koudelka v Jacques Café, nebo 27.11. do Jazz baru U Staré paní v Praze, kde vystoupíme společně s vynikajícím kvartetem Cadence z Kanady - PACF: Cadence (Kanada)!
Těšíme se na vás!

PS: pro ty z vás, kteří nemohou dorazit na naše listopadové koncerty jsme natočili kompletní repertoár, který si můžete poslechnout pod tímto příspěvkem!
...

View on Facebook

2 weeks ago

ExperiPent

První říjnový víkend je za námi a s ním i 13. ročník festivalu Jirkovský Písňovar 🎵🦋🥰
Zatímco my se budeme vzpamatovávat z post-Písňovarového syndromu (vyznačujícího se velkou touhou posunout čas do prvního říjnového víkendu následujícího roku), tak vy si zatím můžete poslechnout 🎵🎶 nesoutěžní vystoupení našeho tělesa a dalších vokálních skupin a sborů, které se festivalu účastnily.

Dopolední blok
youtu.be/q3emQVc_5Eo
Odpolední blok
youtu.be/M_mtHZDyC0k
...

View on Facebook

3 weeks ago

ExperiPent

Malá ukázka z koncertu od kapucínů 🎶🎵 ...

View on Facebook